Feil på nettsiden (cache)
Nettsiden vår har fått en liten hikke. Du kan derfor oppleve at noen av sidene våre ikke er tilgjengelige. Vi er straks på lufta igjen

Langevåg

Sparebanken Møre, Stadsnesvegen 3, 6030 Langevåg
Tirsdag
10:00 - 15:00
Torsdag
10:00 - 15:00
og ellers etter avtale.

Personmarked

Anette Maaseide
Anette Maaseide
Banksjef
Tlf: 91002989 Anette.Maaseide@sbm.no
Andor Albertsen
Andor Albertsen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: +4790143046 andor.albertsen@sbm.no
Andre Aakre
Andre Aakre
Finansiell rådgiver
Tlf: 70113000 kundeservice@sbm.no
Annik Volle
Annik Volle
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 95289080 annik.volle@sbm.no
Marius Berg
Marius Berg
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92354798 Marius.Berg@sbm.no
Rakel Fylling
Rakel Fylling
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 95304044 rakel.fylling@sbm.no
Roger Sandvik
Roger Sandvik
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 95447644 roger.sandvik@sbm.no

Kjøp og salg eiendom

Nils Arne Riise
Nils Arne Riise
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 91587187 nils.arne.riise@moremegling.no