Feil på nettsiden (cache)
Nettsiden vår har fått en liten hikke. Du kan derfor oppleve at noen av sidene våre ikke er tilgjengelige. Vi er straks på lufta igjen

Ørsta

Sparebanken Møre, Webjørn Svendsen gate 8, 6150 Ørsta
Mandag - Fredag
10:00 - 15:00
og ellers etter avtale

Personmarked

Mette Ryste
Mette Ryste
Banksjef
Tlf: 48181326 mette.ryste@sbm.no
Geir Arne Ose
Geir Arne Ose
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 47505080 geirarne.ose@sbm.no
Hanne Mette Maude
Hanne Mette Maude
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99458841 hannemette.maude@sbm.no
Hege Kristin Strand
Hege Kristin Strand
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 47285295 hege.strand@sbm.no
Sigrun R Åmbakk
Sigrun R Åmbakk
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91719376 sigrun.aambakk@sbm.no

Kjøp og salg eiendom

Daniel Aakre
Daniel Aakre
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Tlf: 90568990 daniel.aakre@moremegling.no

Bedriftsmarked

Hege Karete Hamre
Hege Karete Hamre
Banksjef
Tlf: 41628339 HegeKarete.Hamre@sbm.no
Birgitte Kathrin Røyset Bakken
Birgitte Kathrin Røyset Bakken
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90809332 birgitte.bakken@sbm.no
Christian Palmar Remøy
Christian Palmar Remøy
Finansiell rådgiver
Tlf: 93817888 christian.remoy@sbm.no
Elisabeth Nytun Fredriksen
Elisabeth Nytun Fredriksen
Seniorrådgiver næringsliv
Tlf: 93235421 Elisabeth.Fredriksen@sbm.no
Geir Åge Flø
Geir Åge Flø
Ass. banksjef
Tlf: 95282201 geir.aage.flo@sbm.no
Leiv Arne Nydal
Leiv Arne Nydal
Ass. banksjef
Tlf: 90916204 leivarne.nydal@sbm.no
Liv Marit Øvrelid
Liv Marit Øvrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 48201362 livmarit.ovrelid@sbm.no
Svein Thue
Svein Thue
Ass. banksjef
Tlf: 95169649 svein.thue@sbm.no