Feil på nettsiden (cache)
Nettsiden vår har fått en liten hikke. Du kan derfor oppleve at noen av sidene våre ikke er tilgjengelige. Vi er straks på lufta igjen

Volda

Sparebanken Møre, Industrigata 14, 6101 Volda
Mandag - Fredag
10:00 - 15:00
og ellers etter avtale

Personmarked

Mette Ryste
Mette Ryste
Banksjef
Tlf: 48181326 mette.ryste@sbm.no
Atle Driveklepp
Atle Driveklepp
Finansiell rådgiver
Tlf: 41668583 Atle.Driveklepp@sbm.no
Elin Mari Løvøy Wilhelmsen
Elin Mari Løvøy Wilhelmsen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 98234097 ElinMari.Wilhelmsen@sbm.no
Line Wiik Bjerknes
Line Wiik Bjerknes
Seniorrådgiver
Tlf: 48181361 line.bjerknes@sbm.no
Sindre Monsholm
Sindre Monsholm
Finansiell rådgiver
Tlf: 47415684 Sindre.Monsholm@sbm.no
Elisabeth Sande
Elisabeth Sande
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 95754264 elisabeth.sande@sbm.no
I permisjon

Kjøp og salg eiendom

Daniel Aakre
Daniel Aakre
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Tlf: 90568990 daniel.aakre@moremegling.no

Bedriftsmarked

Hege Karete Hamre
Hege Karete Hamre
Banksjef
Tlf: 41628339 HegeKarete.Hamre@sbm.no
Birgitte Kathrin Røyset Bakken
Birgitte Kathrin Røyset Bakken
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90809332 birgitte.bakken@sbm.no
Christian Palmar Remøy
Christian Palmar Remøy
Finansiell rådgiver
Tlf: 93817888 christian.remoy@sbm.no
Elisabeth Nytun Fredriksen
Elisabeth Nytun Fredriksen
Seniorrådgiver næringsliv
Tlf: 93235421 Elisabeth.Fredriksen@sbm.no
Geir Åge Flø
Geir Åge Flø
Ass. banksjef
Tlf: 95282201 geir.aage.flo@sbm.no
Leiv Arne Nydal
Leiv Arne Nydal
Ass. banksjef
Tlf: 90916204 leivarne.nydal@sbm.no
Liv Marit Øvrelid
Liv Marit Øvrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 48201362 livmarit.ovrelid@sbm.no
Svein Thue
Svein Thue
Ass. banksjef
Tlf: 95169649 svein.thue@sbm.no